Boen Gent – vienajuostė parketlentė nuo 45,6 €/m² turime sandėlį

Boen fabriko Gent kolekcija sukurta tam, kad vienajuostės parketlentės taptų labiau prieinamos pirkėjui. O šiuo metu galioja papildoma 5% nuolaida dviem Gent kolekcijos parketlenčių rūšims.

Parketlentės BOEN ąžuolas Vivo Gent Plank Live Matt

Į katalogą

Parketlentės BOEN Ąžuolas Vivo Gent Plank Live Natural

Į katalogą

Grindų lentos Boen Gent Plank viršutinio sluoksnio struktūra

Lentos formatas Gent Plank reiškia, kad jos viršutinis sluolsnis susideda iš dviejų dalių, turi skersinį sujungimą. Tai leidžia gamintojui taupyti žaliavas ir jis gali pasiūlyti pirkėjui vienajuostę parketlentę patraukliomis kainomis.

Viršutinio sluoksnio padengimo variantai

Galimos Boen Gent Plank grindų plokštės viršutinio sluoksnio konfigūracijos

Tuo pačiu:

  • Standartinis parketlenčių ilgis – 2200mm, tai palengvina klojimo procesą – nereikia parinkti lentų pagal ilgį.
  • Viršutinio sluoksnio dalių santykis parinktas taip, kad žiūrėtųsi gražiai ir proporcingai. Taip pat klojimo procese lentos pripjaunamos, todėl viršutinio sluoksnio įpatumas gali būti visai nepastebimas.
  • Gent lenta atitinka visoms Boen parketlenčių charakteristikoms ir turi visus privalumus: stabili trisluoksnė konstrukcija, užrakto sistema greitam klojimui, kokybiškas padengimas puikiai išvaizdai ir ilgam parketo naudojimui.

Mes siūlome gražių natūralių atspalvių Boen Gent parketlentes, kurios visuomet aktualios ir tinka skirtingiems stiliams, todėl galite pakeisti interjerą nekeisdami grindų.

Užpildykite užklausą svetainėje, mes susisieksime su Jumis, pakonsultuosime, jeigu reikia atvešime parketlentės pavyzdį.

Nuolaida galioja iki sausio 31 dienos.

Į katalogą

01.11.2020 16:36:16
9095
Taip pat skaitykite