Boen parketlentės su 15% nuolaida

Praleiskite laiką namuose su nauda. Dabar Jūs galite užbaigti naminius reikalus, kuriems anksčiau neužtekdavo laiko, pavyzdžiui, užbaigti remontą. Mes norime Jums padėti ir siūlome galimybę apsipirkti ne tik pasilikus namuose, bet ir su papildoma nauda.

Openini salone iki balandžio 30 dienos 15% nuolaida natūralaus ąžuolo parketlentėms Animoso ir Animoso White.

Nuolaida galioja 138mm pločio alyvuotoms natūralia alyva arba dengtoms matiniu laku parketlentėms. Alyvuotas parketlentes galite rinktis šukuotas arba nešukuotas.

Parketlentes BOEN 138mm Ąžuolas Animoso

Parketlentės BOEN 138mm Ąžuolas Animoso

51.50 €/m²
43.80 €/m²

Į katalogą


Parketlentes BOEN 138mm Ąžuolas Animoso White

Parketlentės BOEN 138mm Ąžuolas Animoso White

52.40 €/m²
44.54 €/m²

Į katalogą


Kad galėtumėte geriau apžiūrėti ką perkate – gausiai papildėme tinklapį parketlenčių muotraukomis, tame tarpe iš realizuotų objektų. Taip pat padarėme parketo pavyzdžių video-apžvalgas, kur pasistengėme detaliai parodyti parketlentes iš įvairių rakursų ir su skirtingais apšvietimais.

Suprantame, kad išsirinkti parketlentes iš nuotraukų ir video gali būti sudėtinga, todėl organizavome bekontaktį pavyzdžių pristatymą. Išsirinkite parketą tinklapyje, o mes atvešime ir paliksime pavyzdį į patogią Jums vietą patogiu Jums laiku Vilniaus ribose. Jums nereikia asmeniškai su niekuo susitikti.

Mūsų vadybininkai pasiruošę suteikti konsultaciją ir atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus telefonu, per messenger'į arba elektroniniu paštu – kaip Jums patogiau.

Užsakyti prekes ir sumokėti už jas galima internetu, kai turėsime jas sndėlyje, atvešime Jums į objektą.

Mes stengiamės, kad dirbti su mumis būtų paprasta, patogu ir saugu. Rinkitės parketą ir mėgaukitės namų jaukumu!

Susisiekite su vadybininkais

Telefonas:

+370 670 64-441 (Julija)

El. paštas

info@openini.lt

01.11.2020 14:31:46
4373
Taip pat skaitykite