Paskutinė galimybė įsigyti egzotines Boen parketlentes!

Akcija baigėsi. Žiūrėkite kitas aktualias nuolaidas.

Paskutinė galimybė įsigyti egzotines Boen parketlentes!

Norite sukurti jaukių namų atmosferą ir atogrąžų šilumą? Parketlentės iš egzotinių medienos rūšių yra būtent tai, ko jums reikia. Dussia, Wenge, Teak, Moabi - Tai retos, vertingos medienos rūšys, kurios jau šiandien gali papuošti jūsų namus.

Egzotinių rūšių gaminiai, ar tai parketlentės, baldai arba kitos interjero detalės, visada buvo ir išlieka prabangos ir gero skonio elementai. Ši egzotika yra patraukli dėl kelių priežasčių:

  1. Neįprasta išvaizda: egzotiška mediena sužadina vaizduotę įvairiais atspalviais, raštais bei savo tekstūra.
  2. Aukštos eksploatacinės savybės: beveik visos egzotinės rūšys būna kietesnės už ąžuolą, o tai reiškia, kad parketlentės patvaresnės ir atsparesnės dilimui.
  3. Pokyčiai į geresnę pusę: bet kokia mediena laikui bėgant keičiasi, ir egzotika nėra išimtis. Tačiau laikui bėgant, parketlentės iš egzotinės medienos taps tik geresnės kokybės - spalva įgis gilesnį ir labiau prisotintą atspalvį, o raštas taps labiau išraiškingas.
  4. Šiluma: neįtikėtina, tačiau daugelis pastebi, kad parketlentės iš egzotinių medžių atrodo šiltesnės, tarsi medis išlaiko šilumą tos šalies kur ji augo.

Kartu su "Boen" gamykla paruošėme neįprastą pasiūlymą – išskirtinės parketlentės patraukliomis kainomis.

Dussia yra žinomas dėl savo kietumo ir atsparumo. Dussia parketlenčių grindys yra patikimos ir stabilios dėl pluoštinės struktūros ir didelio riebiųjų medžiagų kiekio. Be to, jos yra nepaprastai gražios, stambi tekstūra su išraiškingais pluoštais, kurie ant grindų sudaro įdomius raštus - kiekvieną kartą, jie matomi kitaip.

Wenge yra parketlentės-legenda, jos yra mėgstamos dėl savo prabangios tamsios šokolado spalvos. Nieko nereikia galvoti, jau pati gamta viską sukurė: natūralus, giliai tamsus atspalvis su aiškiais juodaisiais pluoštais - yra stiliaus ir elegancijos pavyzdys. Be to, mediena "Wenge" yra stipri ir tanki, o parketlentės yra stabilios ir patvarios.


Teak yra aktyviai naudojamas laivų statyboje, pavyzdžiui, prabangių jachtų deniams. Teak mediena pasižymi dideliu atsparumu drėgmei, todėl ji nėra susilpnėjusi, nes joje yra daug dervų ir aliejų. Teak parketlenės ne taip paveikiamos kambario mikroklimato pokyčiams. Estetiniu požiūriu, teak grindų parketlentės yra aukštumoje: stambi, lygi tekstūra su tiesiais kontrastiniais plauštais atrodo stilingai ir ryškiai.


Moabi žavi savo šiltu rausvu atspalviu ir elegantiškais mažais pluoštais. Raudonmedžio gerbėjams, parketlentės turi gražią minkštą spalvą ir vienodą tekstūrą. Moabis kilęs iš Afrikos, tai yra milžiniški medžiai, kurių kamėnai gali siekti 3 m skersmens! Štai labai reta ir vertinga medžio rūšis. Moabi mediena, kaip ir kitos egzotinės rūšys, yra kieta ir tanki, dėl to parketlenčių stabilumas ir ilgaamžiškumas yra užtikrintas.


Tiger Wood - yra viena iš labiausiai neįprastų ir gražių atogrąžų medžio rūšių. Tai brangi ir patvari medžiaga, kuri taip pat labai populiari prabangių baldų gamyboje. Tamsios ir šviesios juostos, banguoti pluoštai sukuria unikalius raštus, kurie žavi savo grožiu. Be to, parketlentės iš Tiger wood turi puikių savybių: atsparumas dilimui, ilgaamžiškumas, geometrinis stabilumas.


Beje, dabar yra tendencija egzotikai. Daugiau spalvų interjere, tamsus baldai ir grindys – tai dizainerių daugkartinis pastebėjimas. Parketlenčių kiekis užsakymui yra ribotas, jo daugiau nebebus! Taigi su sprendimu pirkti, geriau paskubėti.


Laukiame jūsų Openini salone, kur galite išsirinkti ir įsigyti išskirtines, prabangias, modernias grindų parketlentes iš egzotinės medienos!

Akcija baigėsi. Žiūrėkite kitas aktualias nuolaidas.

04.07.2018 14:30:22
0
1536

Komentarai:

Dėmesio: HTML simboliai neleidžiami!