Geriausi žiemos pasiūlymai BOEN parketlentėms

Akcija baigėsi. Žiūrėkite kitas aktualias nuolaidas.

Šią žiemą Boen mus vėl džiugina nuolaidomis nuo 20% iki 36%. Daugiau nei 20 variantų Boen parketlenčių pačiomisgeriausiomis kainomis.

Gyva medžio tekstūra su šakelėmis ir išraiškingu pluošto piešiniu- tai, kas įpač aktualu dabar. Tokios grindys padarys erdvę jaukią ir šiltą. Kas gali būti tikresnio už natūralią medieną? Beto yra iš ko rinktis. Natūralūs arba balinti atspalviai, dengti alyva, matiniu laku, arba ultramatiniu laku Live Pure, lentos plotis 138, 181, arba 209mm. Išsirinkite labiausiai Jums tinkantį variantą!

Azuolas Vivo Ąžuolas Vivo Live Nature Brushed White Ąžuolas Live Pure Vivo

Ąžuolas Animoso Ąžuolas Animoso Balintas Ąžuolas Alamo

Jeigu ieškote kažko neįprasto, norite, kad grindys taptų Jūsų interjero akcentu, tada atkreipkite dėmesį į parketlentes iš kolekcijų Stonewashed, Fashion ir Handcrafted.

Ąžuolas Espressivo ir Ąžuolas Espressivo Balintas iš Handcrafted kolekcijos – apdirbtas rankomis parketas su charakteriu. Šis parketas tikrai neliks nepastebėtas.


Ąžuolas Espressivo Ąžuolas Espressivo Balintas

Stebinančios spalvos ir sudėtingi paviršiai- tai apie kolekcijas Fashion ir Stonewashed.
Fashion – 209mm pločio parketlentės. Ąžuolo paviršius drožtas, šlifuotas ir šiurkštintas daugybėje etapų. Prieš galutinį padengimą natūralia alyva tekstūra išryškinama dažais arba spalvota alyva. Rezultate gaunasi lenta turinti neįprastą spalvą ir unikalų banguotą paviršių.

Ąžuolas Shabby Cream Ąžuolas Mystic Jungle Ąžuolas Blue Moon Plan Ąžuolas Sandy Grey Ąžuolas Golden Valley

Stonewashed – Šiurkštintos, dengtos natūralia alyva parketlentės. Klasikinis lentos formatas su optimaliu pločio ir ilgio santykiu 138 х 2200mm. Originalios spalvos įkvėptos pačios gamtos ir išraiškinga tekstūra padės sukurti neįprastą interjerą.

Ąžuolas Honey Ąžuolas Graphite Ąžuolas Barrel Ąžuolas White Stone Ąžuolas Old Grey Ąžuolas Brown Jasper

Visas akcijines prekes žiūrėkite skyriuje Akcijos mūsų puslapyje.

Užeikite į mūsų saloną, kur galėsite apžiūrėti pavyzdžius ir gauti konsultaciją.

Į katalogą

Akcija baigėsi. Žiūrėkite kitas aktualias nuolaidas.

15.01.2019 09:16:11
0
1198

Komentarai:

Dėmesio: HTML simboliai neleidžiami!