Vinilines dangos akcija

Akcija baigėsi. Žiūrėkite kitas aktualias nuolaidas.

Iki rugsėjo 15 d. Įsigykite viniline danga su 15% nuolaida. Nuolaida taikoma akmens imitacijos dekorams.

Tokio dekoro viniline danga puikiai tiks vonios kambariui ar virtuvėj. Puiki alternatyva keramikinėms plytelėms. Iš išvaizdos jas beveik neįmanoma atskirti, tik vinilinė dangą sugeria garsą ir šiltesnė net ir be grindinio šildymo sistemos. Labai jauki grindų danga.IVC Vinilines plytelės turi šiuos privalumus:

  1. Atsparumas drėgmei: galite kloti bet kuriose patalpose, nebijant išsiliejusio skysčio ant grindų. Šia danga nebijo drėgmės. 
  2. Garso izoliacija: vinilo plytelės sugeria garsą, sukuria akustinį komfortą namuose ar darbo vietoje. 
  3. Higiena: labai paprasta prižiūrite viniline danga, nereikalauja brangių ploviklių, pakanka šluotos ir dulkių siurblio. Taip medžiaga, kurioje neužsives dulkių erkutės ir kiti alergenai, todėl šios grindys idealiai tinka, jei jums rūpi švara. 
  4. Vidinė oro kokybė (IAQ): viniline danga IVC atitinka griežčiausius pasaulyje vokiško oro kokybės standartus AgBB. 
  5. Atsparumas dilimui: specialus "Superguard®" viršutinis sluoksnis užtikrina maksimalų paviršiaus apsaugą nuo dėmių ir trinties su minimaliomis pastangomis ir lengva priežiūra. 
  6. Be dėmių ir batų pėdsaku: dėl sustiprinto viršutinio sluoksnio su poliuretanu, vinilines plytelės nebijo dėmių ar batų pėdsaku. Viena minutė - ir jų kaip ir nebuvo. 
  7. Tvirtumas ir atsparumas įspaudams: viniline danga IVC yra patvari medžiaga, ji puikiai palaiko formą, taigi Jums nereikės bijoti įspaudu nuo baldų ar kulnų. 

Be to, vinilo plytelės neslidžios, gali atlaikyti didelius apkrovimus, taip pat tinka viešosioms patalpoms. Juos lengva ir greitai klijuojasi (Dryback), arba su užrakto sistema (Click)

Ateikite į mūsų saloną, kad pamatytumėte šias plyteles "gyvai". Iki akcijos pabaigos liko mažiau mėnesio!

Akcija baigėsi. Žiūrėkite kitas aktualias nuolaidas.

21.06.2018 13:58:43
0
1467

Komentarai:

Dėmesio: HTML simboliai neleidžiami!