Coswick – aukščiausios kokybės parketlentės

Šiame straipsnyje papasakosime apie parketlentę iš Coswick gamyklos, sužinosite:

 • apie dizaino ypatybes,
 • apie padengimų galimybes,
 • apie platų dizaino ir spalvų pasirinkimą,
 • apie tai, kodėl verta rinktis Coswick parketlentes.

Taip pat parodysime įdomius interjero dizaino projektus su Coswick parketlentėmis.

Coswick – tai pilno ciklo medienos gamykla. Tai reiškia, kad į gamyklą tiekiama žaliava yra apvalioji mediena, o paruoštas produktas yra parketlentė, padengta laku arba alyva. Tai leidžia visiškai kontroliuoti gamybos procesą visais etapais ir garantuoja aukštą paruošto produkto kokybės lygį. Coswick – tai gamykla su modernia įranga, kurioje dirba daugiau nei 600 žmonių ir per metus pagaminama daugiau kaip 1 mln. m² parketlenčių. Gamykla įsikūrusi Zaslavlyje, Baltarusijoje, jos produktai tiekiami 45 pasaulio šalims, įskaitant JAV, Kanadą, Australiją, Vokietiją, Rusiją, Lenkiją, Lietuvą ir kt.

Žiūrėkite vaizdo įrašą, kuriame rodomas visas Coswick parketlenčių gamybos ciklas.

Coswick parketlenčių techninės savybės

Konstrukcijų tipai

Yra trys Coswick parketlentės variantai:

 1. Masyvo lenta su T&G jungtimi
 2. Storis 19.05 mm

  Pagaminta iš medžio masyvo, todėl lentos yra jautrios drėgmės ir temperatūros pokyčiams. Klijuota, visam gyvenimui taikoma lentos konstrukcijos vientisumo garantija, gali būti šlifuota 5-6 kartus.

  Coswick masyvo parketlentes konstrukcija su T&G jungtimi

 3. Trisluoksnė parketlentė su T&G jungtimi
 4. Storis 12.7, 19.05, 21 mm

  Viršutinio sluoksnio storis 4 ir 6 mm

  Klojimas ant klijų

  3-sluoksnes parketlentes Coswick konstrukcija su T&G jungtimi

 5. Trisluoksnė parketlentė su CosLoc užraktu
 6. Storis 15 mm

  Viršutinio sluoksnio storis 4 mm

  Plūduriuojantis klojimas

  3-sluoksnes parketlentes Coswick konstrukcija su CosLoc jungtimi

Subalansuota, simetriška konstrukcija

Trisluoksnėje parketlentėje du apatiniai sluoksniai pagaminti iš beržo, o viršutinis – iš vertingų medienos rūšių: ąžuolo, uosio, riešuto. Beržo tankis beveik nesiskiria nuo vertingų medienos rūšių tankio, išskyrus tai, kad apatinis ir viršutinis sluoksniai yra vienodo storio. Tai reiškia, kad plokštės struktūra yra simetriška ir subalansuota.

Be to, kamštiniai kompensatoriai įterpiami į vidurinį sluoksnį kas 10 cm. Kada drėgmė patenka į parketlentę, jie neleidžia vidurinio sluoksnio elementams pakeisti dydžio. Todėl parketlentė išlaiko geometrinį stabilumą net esant aplinkos drėgmės svyravimams.

Parketlentės sluoksnių klijavimui naudojami patvarūs, drėgmei atsparūs, labai elastingi klijai. Todėl junginys išlaiko savo savybes dešimtmečius, o parketlentės nenukenčia net po potvynio. Klijai yra ekologiški, neturi formaldehido ir kitų kenksmingų junginių.

Dėl šių pranašumų trijų sluoksnių parketlentė yra populiariausia tarp pirkėjų.

CosLoc jungtis

Coswick naudoja patentuotą CosLoc 5G (Valinge) užraktą. Kadangi vidurinis sluoksnis pagamintas iš kietos beržo medienos, spynos paviršiuje nėra drožlių, o montuojant ir eksploatuojant spynos kontaktiniai paviršiai nesutrūksta. Todėl parketlentės tvirtai sujungtos viena su kita ir bėgant laikui negirgžda.

CosLoc 5G (Valinge) užraktą

Ilgalaikiai parketlenčių padengimai

Coswick parketlentės gamykloje padengiamos laku arba alyva, jūs gaunate produktą, paruoštą naudoti iškart po montavimo. Coswick siūlo trijų rūšių padengimą:

 • Lakas – 12 sluoksnių suteikia ypač aukštą atsparumą dilimui. Lako dilimo garantija – 25 metai.
 • Šilko alyva – 4 sluoksniai giliai įsiskverbia į poras ir pabrėžia medžio tekstūros gylį bei struktūrą ir tuo pačiu puikiai maskuoja smulkius įbrėžimus, todėl yr lengviau prižiūrimos.
 • Kietasis vaškas – 3 sluoksniai vaško iš natūralių ingredientų giliai įsiskverbia į poras ir impregnuoja medieną, ją sutvirtina ir apsaugo nuo nešvarumų bei drėgmės. Kietasis vaškas laisvai sugeria ir išskiria į aplinką drėgmę bei padeda palaikyti sveiką vidaus klimatą. Be to, ši danga išryškina medžio tekstūrą ir natūralų grožį.

Galite pasirinkti bet kokią jums tinkančią parketlenčių padengimą.

Skaitykite: Coswick prketlenčių dangų tipai

Dizaino galimybės naudojant Coswick parketlentę

Coswick asortimentas – tai:

 • Trys vertingos viršutinio sluoksnio medienos rūšys: ąžuolas, uosis, riešutas;
 • Daugiau nei 80 parketlenčių atspalvių nuo perlų šviesos iki beveik juodų atspalvių;
 • 5 medienos rūšiavimai nuo lygios ir vientisos tekstūros be mazgų iki natūralios nevienalytės tekstūros su mazgais, įtrūkimais. Daugiau apie rūšiavimą skaitykite šiame straipsnyje.
 • Trijų tipų parketlenčių padengimai, kurie atrodo skirtingai ir turi skirtingą blizgesį, parketlenčių padengimas gali būti pusiau blizgus, matinis arba ypač matinis;
 • Šukavimo technologija, leidžianti sukurti išraiškingą reljefinę parketlentes paviršiaus tekstūrą.

Coswick kolekcijos ir formatai

Coswick siūlo 6 kolekcijas, kurios skiriasi rūšiavimu, paviršiaus apdorojimu ir stiliumi. Taip pat yra plataus formato lentų kolekcija – tai devyni variantai, kurių juostos yra 300 mm pločio ir ilgis iki 2950 mm.

Be standartinių vienjuosčių parketlenčių, kurios plotis gali būti 107, 95, 127 arba 190 mm, Coswick siūlo platų mozaikinių parketlenčių asortimentą, į kurį įeina:

 • Angliška eglutė su T&G jungtimi
 • Prancūziška eglutė su T&G arba CosLoc jungtimi
 • Modulinis parketas: paruošti moduliai, kurių dydis 635x635 mm, 4 tipų moduliai įvairių spalvų.
 • Parketri: rombai ir trapecijos, iš kurių galima sukurti geometrinius raštus. Derindami skirtingas spalvas, galite gauti tūrinės mozaikos efektą.

Ši įvairovė leidžia jums rasti tinkamas Coswick parketlentes bet kokiam dizaino projektui. Ir jei staiga neradote to, ko jums reikia standartinėje gamybos kolekcijoje, Coswick vykdo individualius 50 m² ar didesnius užsakymus.

Skaitykite: Coswick parketlenčių išmatavimai ir formatai

Taikymo sritis

Coswick parketlentė dažniausiai naudojama gyvenamosiose patalpose. Be to, Coswick siūlo sustiprintas parketlentes viešosioms patalpoms: restoranams, viešbučiams, biurams, sporto aikštelėms – yra speciali Coswick sporto grindų linija.

Pažiūrėkite įvykdytus projektus su Coswick parketlentėmis

Specialūs projektai

Coswick aktyviai dalyvauja projektuose, kur būtina sukurti autentiškas grindis, įskaitant specialius dekorus, atkartojančius skirtingų šalių stilius, epochas ar šiuolaikinių dizainerių idėjas. Gamykla yra atvira dialogui ir yra pasirengusi kurti ir gaminti naujus produktus specialiems projektams.

Tvarumas

 • Coswick kuria ekologišką produktą ir siekia ekologiško gaminimo procesą.
 • Produktai gaminami iš natūralios medienos, yra reguliariai tikrinami dėl formaldehido kiekio ir atitinka E1 klasę pagal Europos standartą EN14342.
 • Gamybai naudojame mišką, kuriame vykdoma ekologiškai ir socialiai atsakinga miškininkystė, tai patvirtina FSC sertifikatas.
 • Gamybos atliekos pjuvenų ir pjaustymo pavidalu perdirbamos ir pakartotinai naudojamos kaip kuras.

Apibendrinkime, kodėl turėtumėte pasirinkti Coswick parketlentę:

 • Visas gamybos ciklas, kuris garantuoja kontrolę visais etapais ir aukštą paruoštu gaminių kokybę.
 • Tvirta, stabili parketlentės konstrukcija dėka beržo sluoksnių, kamščio plėtimosi siūlių viduriniame sluoksnyje ir tvirtų drėgmei atsparių klijų.
 • Patikimas spynos sujungimas.
 • Ilgalaikiai dangos padengimai – lakas, alyva ar kietas vaškas.
 • Didelis spalvų, formatų, mozaikos kolekcijų parketlenčių pasirinkimas.
 • Parketlentės gyvenamosioms ir viešosioms patalpoms, įskaitant atskirą sporto grindų liniją.
 • Individualių užsakymų vykdymas ir dalyvavimas specialiuose projektuose.
 • Ekologiški, saugūs produktai ir gamyba.

Openini yra oficialus Coswick parketlenčių tiekėjas Lietuvoje, mes padedame išsirinkti parketlentes, pristatyti ir prireikus sumontuoti.

Išsirinkite Coswick parketlentes mūsų svetainėje.

Coswick parketo katalogas

01.09.2020 15:12:43
1450
Taip pat skaitykite