Homogeninė vinilo danga Forbo Sphera Fabscrap

Homogeninė vinilo danga Forbo Sphera Fabscrap

  • Gamintojas: FORBO (Nyderlandai)
  • Prekės kodas: 2133-22
  • Pagal užsakymą
  • Pagal užsakymą 0.00
  • Kaina pagal užklausą

  • Vienoje pak.: 50Nuolaidos nuo įsigyjamų prekių kiekio: imk daugiau-mokėk mažiau

Visi montavimo darbai ir garantinis aptarnavimas


Techninė informacija

Apdaila
TekstūraKiti
FormatasRulonas homogeninė
Techninės charakteristikos
Su nuožulnaBe nuožulnos
Klojimo būdasKlijuojamas
Vinilines dangos tipasLankstus
Tinka šildomoms grindimsLeistina maksimali temperatūra +27°C
Atsparumo dilimui klasė34 klasė
Dydžiai ir komplektacija
Storis, mm2
Ilgis, mm25000
Plotis, mm2000
Vienoje pakuotėje, m²50.000
Informacija apie gamintoją
KolekcijaSphera Fabscrap
ŠalisNyderlandai
Garantija12 metų
Pristatymo terminas14 dienų

Aprašymas

Mūsų naujoji Fabscrap grindų danga panaudoja likusias nereikalingas medžiagas ir sukuria spalvota danga, kuri atveria išskirtines galimybes kurti.

Premium klasės homogeninė danga, kurios sudėtyje nėra ftalatų, yra unikali, nes kiekvienoje partijoje naudojamos skirtingų spalvų granulės iš likučių.

Netobulumo grožis

Forbo Flooring Systems stengiasi sukurti švaresnę aplinka. Mums rūpi mūsų gamybos proceso įtaka aplinkai, todėl mes mažiname, perdirbame, pakartotinai panaudojame atliekas ir išnaudojame medžiagų likučius visada, kai tik tai yra įmanoma.

Fabscrap – homogeninė grindų danga, sukurta panaudojant Sphera gamybos metu likusias medžiagas, iš kurių pagaminame spalvotų granulių mišinį, panaudojama gaminant danga, kurios emisijos rodiklis yra arti nulio.

Fabscrap koncepcija

Fabscrap – išskirtinis sprendimas panaudoti nebereikalingas medžiagas. Iš nereikalingų granulių yra sukuriamas visiškai naujas grindų dangos dizainas, primenantis spalvotas terasos grindis.

Tarpusavyje sumaišius skirtingų spalvų granules jos sukuria unikalia ir žaisminga grindų danga, kuri prisideda prie švaresnės vidaus patalpų aplinkos.

Fabscrap spalvų paletė

Koncepcijos pagrindas – 4 skirtingos foninės spalvos, ant kurių yra dedamos raudonos, mėlynos, baltos ir pilkos spalvos granulės. Šios dangos pagrindinės keturios foninės spalvos atkeliavo iš Sphera Element homogeninės vinilinės dangos kolekcijos.

Fabscrap mišinyje naudojama Sphera serijoje naudojamų 7–8 spalvų atsitiktinė kombinacija. Kiekviename gamybos cikle naudojamas skirtingas spalvų mišinys. Galite pasirinkti fono spalva, o žirnelių spalvos jus nustebins!

Tai išskirtinė galimybė sukurti unikalia grindų danga.

Galite pasirinkti fono spalva, o granulių spalvos jus nustebins!

Derinkite ir žaiskite

Kiekvienoje partijoje naudojamas skirtingas žirnelių mišinys, nes žirneliai gaminami iš Sphera gamybos proceso metu likusių medžiagų. Būtent todėl visos Fabscrap danga padengtos grindys yra skirtingos.

Spalvotų granulių mišinys atveria plačias galimybes kurti. Pati danga yra graži, traukianti akį derinant kartu su Sphera Element serija ir žaisminga derinant kartu su kitomis Fabscrap spalvomis.

Fabscrap spalvingumas ir unikalumas atveria plačias galimybes kurti. Derinkite Fabscrap kartu su Sphera Element fonine spalva ir sukurkite iškisrtinę danga. Arba leiskite Fabscrap išsiskirti panaudojant Fabscrap elementus iš skirtingų partijų / kartu naudokite skirtingų foninių spalvų Fabscrap dangas.


Turimos spalvos: Kai kurie projektai reikalauja greitų sprendimų. Tokias atvejais sandėlyje turime tik ribota kiekį šių 4 spalvų Fabscrap grindų dangos: F50018, F50037, F50000 ir F50004. Visos foninės spalvos – raudona, mėlyna, balta ir pilka – yra paimtos iš Sphera Element kolekcijos. Jums patinka kita spalva ir turite šiek tiek laiko? Susisiekite su mumis ir mes su mielu noru aptarsime visas galimybes.

Vaizdo įrašas