Vinilinės grindys plytelėmis Forbo Allura Fusion Green Color Fuse

Vinilinės grindys plytelėmis Forbo Allura Fusion Green Color Fuse

  • Gamintojas: FORBO (Nyderlandai)
  • Prekės kodas: 1972-22
  • Pagal užsakymą
  • Pagal užsakymą 37.00
  • 37.00 €/m²

  • Vienoje pak.: 2.9

    Min.užsakymas: 1 pak

  • Klojimas
  • nuo 8 €/m²Nuolaidos nuo įsigyjamų prekių kiekio: imk daugiau-mokėk mažiau

Visi montavimo darbai ir garantinis aptarnavimas


Techninė informacija

Apdaila
AtspalvisŠviesus,Natūralus
TekstūraKiti
FormatasPlytelė
Techninės charakteristikos
Su nuožulnaIš 4 pusių
Klojimo būdasKlijuojamas
Tinka šildomoms grindimsLeistina maksimali temperatūra +27°C
Atsparumo dilimui klasė34 klasė
Apsauginio sluoksnio storis, mm0.7
Dydžiai ir komplektacija
Storis, mm2.5
Ilgis, mm1200
Plotis, mm200
Pakuotės kiekis12
Informacija apie gamintoją
KolekcijaAllura Fusion
ŠalisNyderlandai
Garantija20 metų
Pristatymo terminas14 dienų

Aprašymas

Allura Fusion - dažų pastų suliejimas


Allura Fusion 0,70 prabangios vinilinės dangos kolekcija sudaro 7 naujoviški ir unikalūs elementai. Ši kolekcija 2018 m. gavo Red-Dot Design apdovanojima už gražiausia produkto dizaina. Visi raštai, paveikslėliai ir spalvos sukurti įkvėpti dizainerius, vidaus erdvių architektus ir kitus klientus, kurie vertina stilių bei yra atviri inovacijoms ir nekonvenciniams grindų dangos sprendimams.


Dažų pastų suliejimas


Fusion (ang. susiliejimas, sintezė) – tai procesas, kurio metu įvairių spalvų pastos yra suliejamos, sumaišomos kartu. Naudojant šia technika, pusiau skaidrios ir neskaidrios dažų pastos yra įmaišomos į jau gaminamų Allura plytelių dėvimajį sluoksnį. Sumaišius įvairių spalvų dažų pastas gaunamas unikalus kiekvienos lentelės ar plytelės raštas. Be to, ši technika kiekvienam raštui suteikia gylio įspūdį. Šio proceso metu mes stengiamės kuo geriau sumaišyti skirtingų spalvų pastas ir taip sukurti įvairius skaidrius ir neskaidrius spalvų tonus. Kartais pastos nesimaišo ir tarp jų išlieka ryški atskirties linija, tačiau dažniausiai gaunamas subtilus mišinys, kuriame matomas skirtingų spalvų judėjimas ir perėjimas, kurio tradicinė spausdinimo technika negali atkartoti.


Mūsų kūrinių suteikiamas gylio įspūdis


Dažų pastos jau seniai naudojamos Allura kolekcijoje, būtent jomis dažomos spalvotos grindlentės. Vienas iš pavyzdžių – Solid Oaks, kurių sodri spalva sukuria šviesius ir intensyvius spalvų tonus. Vadovaudamiesi tuo pačiu principu, sumaišę tris spalvas, sukūrėme dviejų tipų išskirtinai atrodančias grindlentes. Pasta dengiant ant apatiniame sluoksnyje atspausdinto piešinio išgaunamas gylio įspūdis, kuris medžio imitacijos grindlentėse yra dar papildomas į medienos struktūra panašiu reljefu.


Derinkite Allura Fusion kartu su kitais Allura produktais


Kolekcijoje yra 4 dydžių lentelės ir 3 dydžių plytelės, kurias galima jungti (atsižvelgiant į artikulo numerį) su standartiniais Allura elementais. Taip galite tarpusavyje derinti Fusion ir Allura kolekcijas, kurios elementai taip pat yra vaizduojami šios kolekcijos pristatyme.