Apie Openini saloną

Openini – grindų dangų ir itališkų vidaus durų salonas Vilniuje.

Kas mes tokie?

Jau daugiau nei 10 metų padedame savo klientams ne tik pasirinkti grindų dangą ir vidaus duris, bet ir pasirūpiname jų montavimu, bei vėlesne priežiūra. Dirbame su geriausiais gamintojais, todėl esame tikri siūlomų produktų išskirtinumu ir kokybe. Mums patinka tai, ką darome, todėl rūpinamės kiekvienu projektu, su kuriuo dirbame. Laukiame Jūsų mūsų salone - užsukite!

Kodėl mes?

1. Platus asortimentas

Salone pristatoma daugiau kaip 500 parketo ir vinilo dangų pavyzdžių, taip pat daugiau nei 20 durų pavyzdžių.

2. Patogus pasirinkimas

Išsirinkti grindis ir duris mūsų salone patogu ir paprasta. Erdvi ir šviesi studija miesto centre, platus grindų dangų  asortimentas, išskirtinė durų ekspozicija.

Ateikite su visa šeima, vaikai galės užimti save vaikų zonoje, o tėvai išsirinkt reikiama grindų dangą ar duris.

3. Profesionalus konsultavimas

Mūsų darbuotojai apmokyti pačių gamintojų, puikiai išmano produkcijos specifiką, todėl padeda pasirinkti geriausią sprendimą kiekvienam projektui.

4. Protinga kaina

Dirbdami tiesiogiai tiek su gamintojais tiek ir su montuotojais mes  siūlome išbaigtus sprenimus- grindis ir duris,aksesuarus, jų atvežimą, sandėliavimą bei montavimą,  taip taupydami Jūsų laiką ir pinigus.

5. Paslaugos

Mes sandėliuosime ir pristatysime prekes, o mūsų specialistai atvyks į objektą, išmatuos angas ir grindų plotą (jeigu reikia), profesionaliai sumontuos grindis, duris bei aksesuarus. 

6. Garantijos

Openini – oficialus, visų pristatomų salone gamintojų, atstovas. Mes užtikriname gamintojų garantijos vykdymą. Turime virš 10 metų patirtį pardavimuose, daugiau nei 7 metus Lietuvoje. Mes vertiname savo reputaciją, todėl vykdome visus savo įsipareigojimus.


Mūsų uždavinys-parketo ir durų pasirinkimą padaryti lengvu ir maloniu. Mūsų patirties, darbo įgūdžių ir plataus asortimento dėka pasiūlysime Jums idealų sprendimą atitinkantį Jūsų stiliaus, biudžeto ir funkcionalumo reikalavimus.