Prekių pristatymas

  • Galimas atsiiėmimas iš sandėlio.
  • Pristatymas įmonės transportu.

Norėdami atsiimdami prekes patys praneškite vadybininkams prieš 2 darbo dienas.

Nemokamas grindų dangos pristatymas Vilniuje užsakymams virš 3500 eurų. Durų pristatymas aptariamas ir įvertinamas individualiai.

Užsakant už mažesnę sumą, pristatymo kaina Vilniaus kaštuose: 50-60 eurų.

Pristatymas Vilniuje – per 7 darbo dienas.

Pristatymas į kitus Lietuvos miestus apskaičiuojamas pagal atskirus tarifus. Norėdami sužinoti, susisiekite su mūsų vadybininkais.

Pristatymo laikas Lietuvoje – iki 7 darbo dienų.

Pristatymas atliekamas nuo pirmadienio iki penktadienio (išskyrus šventes) nuo 9.00 iki 17.00 val. Užsakydami pas vadybininkus pasitikslinkite pristatymo terminus.

Jeigu atvykus vežėjui, dėl nuo jo nepriklausančių aplinkybių negalės per 15 minučių perduoti siuntos (dėl to, kad nebus kas priima siuntą), tokiu atveju prekės grįš atgal ir tuomet reikės pakartotinai sumokėti už prekių pristatymą.

Saugiam prekių pristatymui, siuntos paprastai pakuojamos ant specialios krovinių paletės. Dėl laiko ar fizinių apribojimų tokią paletę vežėjas gali tik iškrauti iš transporto priemonės, tuomet prekių išpakavimu iš paletės bei jų sunešimu turi pasirūpinti prekių gavėjas.

Prekių sandėliavimas

Žinodami, kad statybose ar remontuojant namus neretai vėluojama užbaigti visus darbus, pagal pageidavimą, galite pas mus prekes nemokamai sandėliuoti iki 1 mėnesio.

Už papildomą 20 Eur mokestį per 1 mėnesį galimas tolesnis sandėliavimas.