Stambiaformatis parketas Boen Chalet ir Chaletino

Norite, kad Jūsų medinės grindys atrodytų maksimaliai tikroviškos? Jūsų patalpos su didelėm erdvėm kūrybai? O gal norite panaudoti parketlentes sienų apdailai?

Tokiu atveju atkreipkite dėmesį į stambiaformatį parketą.

Boen Chalet ir Chaletino – stambaus formato parketo kolekcijos. Tai tikri gigantai. Parketlenčių matmenys stulbinantys: plotis iki 39,5 cm, ilgis iki 4 m. Chalet ir Chaletino - atradimas didelėms patalpoms, puikiai tinka užmiesčio namui. Gali būti naudojama tiek grindims tiek ir sienoms.

Stambiaformatis parketas Boen Chaletino

Išvaizda

Jūsų pasirinkimui 15 viršutinio sluoksnio apipavidalinimo variantų. Lentos padengtos natūralia alyva ir išdžiovintos gryname ore, todėl parketas patikimai apsaugotas ir yra natūralios išvaizdos. Chalet ir Chaletino rūšiavimas- rustic, kuriam būdingos spalvos variacijos ir smulkios šakelės. Boen meistrai rankiniu būdu užglaisto parketo įtrūkimus ir šakeles. Taigi gaunamas unikalus produktas.

Techniniai įpatumai

Chalet išmatavimai

Plotis: 200, 250, 300, 350, 395 mm. Ilgis: 2000 – 4000 mm.

Chaletino išmatavimai

Plotis: 300 mm. Ilgis: 2750 mm.

Chalet ir Chaletino lentos- tvirtos trisluoksnės konstrukcijos, jų storis 20 mm. Viršutinis tvirtos medienos sluoksnis- 4,5mm, vidurinis ir apatinis sluoksniai iš aukštos kokybės spygliuočio. Tokia parketlentė tarnaus mažiausiai 20 metų.

Iš visų keturių pusių 45° 1mm mikronuožulna. Nuožulna pabrėžia reikšmingą didelių lentų ilgį ir plotį.Tarpusavį jungiamos išdrožos-įlaido jungtimi. Chalet ir Chaletino tinka šildomoms grindims.

Stambiaformatis parketas Boen Chalet

Iš ko padaryta?

Chalet ir Chaletino gaminamos iš medienos, kurios amžius siekia 150-200 metų. Boen komandoje dirba specialisti, kurie atrenka reikiamos kokybės medieną. Boen atsakingai žiūri į gamtinius išteklius ir naudoja tik sertifikuotą žaliavą iš atsodinamų miškų.

Klojimo įpatumai

Kiekvienai patalpai Boen dizaineriai sukuria individualų klojimo planą. Jie išdėsto skirtingo pločio lentas ir kiekviena jų turi savo vietą ant grindų. Rezultate kloti Chalet lengva, nei vienos lentos nereikia pjauti, nei vienas gabalėlis neišsimeta.

Kaip užsisakyti Chalet grindis?

  1. Jūs išsirenkate paviršiaus spalvą.
  2. Mes matuojame ir braižome Jūsų patalpos planą.
  3. Mes siunčiame užklausą į fabriką, Boen dizaineriai paruošia Jūsų patalpos grindų klojimo planą. Atsižvelgdami į klojimo planą mes skaičiuojame kainą.
  4. Svarbu! Užsisakydami Chalet Jūs mokate tik už lentų kiekį, kurį panaudosite, nes montuojant nesusidaro jokių atliekų.

  5. Jeigu Jus tenkina pasiūlytas klojimo planas, patvirtinate užsakymą ir tik tada užsakymas pradedamas gaminti. Chalet ir Chaletino gamybos terminas - iki 60 dienų.

Pažiūrėkite, kaip puikiai atrodo interjerai kuriuose panaudotas stambiaformatis Chalet ir Chaletino parketas.

Stambiaformatis parketas Boen Chalet

Stambiaformatis parketas Boen Chalet

Stambiaformatis parketas Boen Chalet

Stambiaformatis parketas Boen Chalet

Stambiaformatis parketas Boen Chalet

Stambiaformatis parketas Boen Chaletino

Stambiaformatis parketas Boen Chaletino

Stambiaformatis parketas Boen Chalet


Pažiūrėti pavyzdžius ir išsirinkti parketlentes galite mūsų salone.

Užeikite!


30.11.2018 12:02:22
3387