Nauja Boen kolekcija Handcrafted – rankų darbo parketlentės!

Jūsų dėmesiui pristatome naują Boen-Handcrafted kolekciją. Rankų darbo parketo grindys - dar to nebuvo: sendinta išvaizda, paryškinti trūkumai!

Boen įmonė išsiskiria tuo, kad ji neatsilieka nuo laiko, siūlo klientams naujus sprendimus, kurie palaiko šiuolaikinį dizainą, mados ir netgi gyvenimo būdo tendencijas.

Paprastumo ir originalaus gyvenimo būdo siekimas, natūralių medžiagų naudojimas, didžiausias natūralumas visose jos apraiškose yra tendencija, kuri vis labiau pasireiškia šiuolaikiniame pasaulyje. Kuo labiau pasaulis aplink mus tampa technologinis, tuo stipresnis gamtos šauksmas, kuris priverčia mus kreiptis į jos šaltinius, vertinti autentiškumą ir rankų darbą.

Butent dėl šios tendencijos ir gimė mintis sukurti Handcrafted kolekciją, o tada ji buvo kruopščiai suplanuota ir įgyvendinta Boen meistrais. Tai ką matote yra lakuota parketo lenta su tikru, gyvu vaizdu, turinti stiprų charakterį su savo istorija.

Gamybos procesas yra sudėtingas ir daugiapakopis, jos pagrindas - įgūdžiai ir tradicijos. Gamyboje naudojamos ąžuolo plokštės su įtrūkimais ir didelėmis šakelėmis. Pirmiausia, lentos paviršius yra išlyginamas, o po to šakelės ir įtrūkimai yra labai kruopščiai ir atsargiai užpyldomi specialiu juodu užpildu, kad būtų matomi. Butent taip – netobulumai yra neslepemi, bet atvirkščiai pabrėžiami ir tai tampa tobulumo ženklu!

Taip gimsta išskirtinės parketo grindys, su giliais įtrūkimais ir šakelėmis, giliai šukuojamu paviršiumi ir paprastos, bet neįtikėtinai gražios išvaizdos, suteikia ypatingą lytėjimo ir regos pojūtį toje erdvėje, kurioje jos yra.


Neeilinį parketlentės grožį, BOEN Handcrafted, galima įvertinti jau šiandien Openini salone!

14.03.2018 13:50:03
0
1996

Komentarai:

Dėmesio: HTML simboliai neleidžiami!