Naujos kartos vinilinės grindys - Arbiton HD Mineral Core

Salone pristatome naują produktą, kompanijos Arbiton vinilines grindis HD Mineral Core. Tai naujiena ne tik pas mus, bet ir visoje vinilinių grindų rinkoje. Kaip teigia gamintojas, tai naujos kartos vinilinės grindys. Ką tai reiškia ir kokie šių grindų įpatumai?

Vinilines grindys Arbiton HD Mineral Liberal Pasadena Oak

Iššifruokime pavadinimą: HD Mineral Core

HD = Hardness ( tvirtumas, atsparumas) + Durability (ilgaamžiškumas)

Gamtinių mineralų tvirtumas ir ilgaamžiškumas (mineral core) + šiuolaikinių polimerų anglies molekulių pagrindu lankstumas.

Arbiton vinilo pagrindas - inovacinis gamtinių mineralų ir šiuolaikinių polimerų mišinys. Kruopščiai parinkta proporcija garantuoja maksimalų grindų tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Tai patvirtina gamintojo suteikiama 20 metų garantija. Arbiton pasididžiavimas - kokybiškas produktas neturintis savyje ftalatų ir kenksmingų plastifikatorių.

Asortimentas

2 kolekcijos: Liberal, Amaron.

18 dekorų, imituoja medieną.

Struktūra (Konstrukcija)

  • Dvigubas UV dangos sluoksnis
  • Dėvimasis sluoksnis
  • Dekoratyvinis sluoksnis
  • HD Mineral Core – pagrindas iš mineralų ir polimerų mišinio

Vinilinių grindų Arbiton HD Mineral Core struktūra

Arbiton HD Mineral Core privalumai

Graži, natūrali išvaizda

Arbiton vinilinės grindys sukurtos remiantis paskutinėmis dizaino tendencijomis. Gamta- pagrindinis jų kūrybos įkvėpimo šaltinis. Unikalus dizainas, paviršiaus tekstūra sutampa su piešiniu. Labai tiksli pačių gražiausių medienos rūšių imitacija. Švelnus, natūralus matinis paviršius. Prie grindų malonu liestis, tarsi jos būtų pagamintos iš natūralios medienos.

Vinilinės grindys Arbiton maksimaliai tiksliai imituoja natūralią medieną

Patikimos ir atsparios dėvėjimuisi grindys

Sukurtos patalpoms, kurios aktyviai naudojamos: susitikimams, užsiėmimams, žaidimams, šeimos vakarienėms ir dar daug kam- gyvenimui.

Tvirtas užraktas

Nežiūrint į nedidelį lentelių storį, HD Mineral Core užraktai labia tvirti. Todėl visa grindų konstrukcija maksimaliai stabili ir ilgaamžė. Užraktus turi LIBERAL ir AMARON kolekcijos.

  • 5G užraktas- AMARON kolekcija
  • 2G užraktas- LIBERAL kolekcija

Vinilinių grindų Arbiton kolekcijos Amaron ir Liberal turi tvirtą užraktą

Įsirengti grindis su šiais užraktais paprasta netgi tiems, kas daro tai pirmą kartą. Be to, klojimas trunka nedaug laiko- diena dvi ir naujos grindys sumontuotos!

Vandeniui atsparios grindys

Vinilinės grindys Arbiton 100% atsparios vandeniui. Dažnas grindų plovimas, ar išlieti gėrimai daugiau nebepavojingi Jūsų grindims. Galite drąsiai jungti virtuvės ir gyvenamųjų kambarių grindis.

Vinilinės grindys Arbiton 100% atsparios vandeniui

Tylios grindys

Kaip ir visos vinilinės grindys, Arbiton HD Mineral Core malonios ir tylios, sudarančios jaukią atmosferą kasdieniniame naudojime.

Didelis matmenų stabilumas

Įpatinga Arbiton HD Mineral Core sudėtis užtikrina aukštą matmenų stabilumą netgi labai saulėtose patalpose. Nesvarbu, kur išklotos grindys, jos išlaikys pirminę išvaizdą ir išmatavimus netgi ten, kur kitoms ne pagal jėgas.

Vinilinės grindys Arbiton HD Mineral Core pasižymi dideliu matmenų stabilumu

Viena erdvė – vienos grindys

Savo savybių dėka, vinilinės Arbiton grindys idealiai tinka patalpoms su atviromis erdvėmis, butams -studijoms. Vientisos, be slenksčių grindys- estetiškos ir šiuolaikiškos.

Efektyvus grindinis šildymas

Geras HD Mineral Core šilumos laidumas daro grindinio šildymo sistemas dar efektingesnėmis. Tai taupo namų biudžetą ir sumažiną poveikį mus supančiai aplinkai. Išmetamas CO2 kiekis sumažėja 60%- tai maždaug 500kg CO2 mažiau kiekvienam Europos namų ūkiui per metus.

Dydis turi reikšmę

Grindys Arbiton HD Mineral Core būna kelių dydžių ir formų, bet ištiesų svarbu tai, kad kolekcijų AMARON ir LIBERAL pačios plačiausios lentelės rinkoje, jų plotis – 229mm.

Garantija gyvenamosioms patalpoms

  • 15 metų LIBERAL kolekcijai
  • 20metų AMARON kolekcijai

Visus Arbiton HD Mineral Core dekorus ir kainas žiūrėkite kataloge.

Į katalogą

25.04.2019 11:34:10
4725
Taip pat skaitykite