Vinilas - naujos kartos grindų danga

Vinilas - naujos kartos grindų danga, kuri jau tapo populiari tarp architektų ir dizainerių, taip pat privačių klientų. Šiuo metu ši danga yra vienas iš populiariausių pasirinkimų renkantis grindų apdailą. Ji sukurta ir pradėta gaminti XX amžiaus pabaigoje.


 • Vinilines dangas galima įsigyti įvairiais dydžiais ir formatais: rulonais, lentomis, įvairių dydžių plytelėmis. Skirtingos formos (trikampis, rombas, šešiakampis, puslankis ir tt.) leidžia Jums sukurti originalų raštą.
 • Be to, reikėtų atkreipti dėmesį į daugybę imituotų medžiagų, įskaitant marmurą, akmenį, granitą, betoną, kilimą ir įvairių rūšių medieną. Šios dangos paviršius taip pat nebuvo pamirštas. Galima rinktis matinį, blizgų, austą, lygų.
 • Renkantis grindų dangą į konferencijų sales, foje, viešbučius, prekybines erdves ir kitas didelio praeinamumo patalpas, kur yra tam tikri reikalavimai kad danga nebūtų slidi, geriausia rinktis austą, grubesniu paviršiumi vinilą. 
 • Pagrindiniai privalumai yra šie: puikiai sugeria garsą (vaikščiokite ant šios dangos patogiai ir tyliai), 100% atsparumas drėgmei (idealiai tinka virtuvei ir vonios kambariui), atsparumas slydimui didesnis nei plytelių ar laminato, galimybė kloti ant šildomų grindų. Atsparumas ultravioletiniams spinduliams (laikui bėgant, vinilo danga nekeičia spalvos), atsparumas mechaniniams pažeidimams ir labai lengva priežiūra.Prie viso to pridėkite dizainerių kolekcijas,kurios leidžia kloti grindis skirtingais raštais, tuo pačiu kuriant savus projektus ir taps akivaizdu, kad vinilinės grindys suteikia praktiškai neribotas dizaino galimybes.


 1. 100% atsparu drėgmei - idealus sprendimas virtuvei, vonios kambariui.
 2. Akustinis komfortas - gerai sugeria garsą.
 3. Atsparumas UV spinduliams - ilgainiui nepraranda spalvos.
 4. Antistainė danga - nepritraukia dulkių.
 5. Lengva priežiūra - drėgnas valymas.
 6. Neslidus paviršius - saugu.
 7. Nesudėtingas montavimas - ant betono, senų grindų.
 8. Atsparumas dilimui ir smūgiams, nes danga elastinė danga.
 9. Galimas montavimas, šildymui iki 29C.


Svarbu pabrėžti, kad gamintojo suteikiama garantija yra:

- gyvenamosiose patalpose iki 25 metų

- pramoninėse patalpose iki 10 metų

Vinilinių grindų atsparumo klasė: 33-34


Openini salone pristatoma pirmaujančių europos gamintojų produkcija:IVC Group (Belgija), Bolon (Švedija).Ji absoliučiai saugi, nes gamyboje naudojama tik aukščiausios kokybės žaliava ir komponentai.Vinilinės grindys Moduleo (IVC Group) ir Bolon gavo A+ reitingą už oro kokybę patalpos viduje, taip pat turi eilę kitų sertifikatų patvirtinančių, kad yra nekenksmingos žmogui ir aplinkai.


Vinilinių grindų kaina mūsų salonuose-nuo... Mes vykdome  pristatymus tiesiogiai iš gamintojo, nemokamai pristatome jums produkciją, saugome savo sandėliuose tiek kiek jums reikia, o taip pat teikiame profesionalias grindų dangų klojimo paslaugas.

Peržiūrėkite vinilinių dangų katalogą mūsų puslapyje.

Laukiame Jūsų mūsų studijoje Openini, kur supažindinsime su patikimiausių gamintojų viniline danga išsamiau!

05.03.2017 14:15:00
4679