Renkamės sportines grindis

Tvirtos ir gražios grindys - tai bet kurios vietos sportui ir poilsiui širdis. BOEN siekia pagaminti sportines grindis, kurios patenkintų specifinius kiekvienos konkrečios patalpos reikalavimus. BOEN Sport specializuojasi elastingų sportinių grindų dangų srityje, kurios tinka visoms sporto ar daugiafunkcinėms patalpoms.

BOEN Sport

Tarptautinė sertifikacija

Sportinės Boen grindys gaminamos Europoje. Testuojamos pagal penkis kriterijus: smūgio sugeriamumas, deformacija, sukibimas su paviršiumi, kamuolio atšokimas, judanti apkrova- ir atitinka Europos standartą EN14904. Tai leidžia aikštelėse dengtose Boen Sport grindų danga rengti tarptautines sporto varžybas.

Boen ir FIBA (Tarptautinė krepšinio asociacija)

Visos Boen Sport grindys buvo išbandytos ir joms suteiktas FIBA įrengimo ir objektų centro (FIBA Equipment & Venue Centre). Sertifikatą tai reiškia, kad Boen Sport kokybė pripažinta 215 nacionalinių krepšinio federacijų visame pasaulyje ir Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK).

Boen ir Pasaulinė skvošo federacija (World Squash Federation)

Boen grindys skvošui praėjo Pasaulinės skvošo federacijos akreditaciją. Pagal specialią technologiją sukurtos Boen Sport grindys skvošui testuotos pagal standartą DIN 18032-2. Sukibimo koeficientas 0,59 atitinka žaidėjų reikalavimus.

Kokias sportines grindis išsirinkti??

Boen išskiria keturis pagrindinius patalpų tipus, tai palengvina tinkamos grindų dangos pasirinkimą. Jūs galite išsirinkti grindis, kurios geriausiai pasireikš naudojimo procese būtent Jūsų patalpoje ir patenkins Jūsų lūkesčius bei reikalavimus.

 1. Šokių arba fitneso studija & treniruočių salė
 2. Tai vieta, kur gyvena aistra ir gera nuotaika. Vieta, kur žmonės ateina mesti sau iššūkį. Teisinga atmosfera ir komfortas turi lemiamą reikšmę gerai treniruotei. Dėka Boen sprendimų Jūs gaunate natūralų medienos grožį kartu su aukštomis technologijomis, lankstumu ir greita patalpos renovacija.

  Pagrindinės veiklos rūšys: aerobika, šokis, joga, karate ir fitnesas.

  Rekomenduojamos grindų dangos: ACTIFLEX / BOFLEX / SINGLEFLEX.

 3. Viešbutis & sveikatingumo centras
 4. Vieta, kur į pirmą planą išeina konfortas ir elegancija. Kai estetika turi reikšmę, medinis paviršius sukuria ramią ir natūralią atmosferą. Išsirinkite iš kelių natūralių atspalvių, kad sukurti grindų dangą, tinkančią prie bendros architektūros ir Jūsų viešbučio, spa, arba sveikatingumo centro interjero.

  Pagrindinės veiklos rūšys: fitneso salė, spa centras, sveikatingumo centras.

  Rekomenduojamos grindų dangos: ACTIFLEX / BOFLEX.

 5. Sporto arena
 6. Sporto arenose vyksta daug skirtingų, didelių įvykių. Didelėms atviroms erdvėms būtinas ekstremalus grindų stabilumas ir aukštas pasipriešinimo didelėms apkrovoms lygis.Puikios Boen kietmedžio grindys kaip tik turi šias savybes. Tai sportinės grindys galinčios prisitaikyti prie netolygių apkrovų ir skirtingų aukščių pagrindų, nes gaminamos atsižvelgiant į Jūsų poreikius.

  Pagrindinės veiklos rūšys: profesionalūs sportiniai renginiai, tame tarpe žaidimai su kamuoliu; koncertai, šou ir mugės.

  Rekomenduojamos grindų dangos: ACTIFLEX / BOFLEX.

 7. Švietimas
 8. Vaikai ir aktyvus jaunimas nusipelno turėti motyvuojančią, stimuliuojančią mokymasi ir žaidimą vietą sportui. Augti ir suaugti reiškia bandyti skirtingas sporto rūšis. Tam reikalinga patikima grindų danga optimizuota daugeliui tikslų: nuo fizinio lavinimo pamokų iki mokyklinių žaidimų ir varžybų. Standžios, neslidžios su gera amortizacija grindys reiškia, kad moksleiviai ir studentai patirs malonumą sportuodami.

  Pagrindinės veiklos rūšys: sportas, žaidimai su kamuoliu, susirinkimai, kultūriniai ir kiti renginiai.

  Rekomenduojamos grindų dangos: BOFLEX / ELASTFLEX / ARENAFLEX.

ACTIFLEX

Esminiai privalumai

 • Greitas ir paprastas montavimas.
 • Lankstumas ir standumas.
 • Užraktas Boen X-press.
 • Platus natūralių spalvų asortimentas.
 • Nereikalingi jokie specialūs instrumentai.
 • Grindų aukštis 29mm.

Kai pagrindiniai pasirinkimo kriterijai- lankstumas ir konfortas, kai reikia maksimaliai greitai atnaujinti grindų dangą, Actiflex- tai ko Jums reikia. Tai elastinga grindų danga. Standžių putų sluoksnis užtikrina puikią amortizaciją ir smūgių sugeriamumą.

Užrakto Boen X-press technologija leidžia gritai ir patikimai įrengti grindis be specialių instrumentų. Actiflex galima greitai išplėsti ir jeigu reikia išmontuoti ir pakloti kitoje vietoje. Todėl jos idealios fitneso salėms, šokių studijoms ir privačioms treniruočių salėms namuose.

Actiflex formate 215x2200mm gali būti gaminamos plataus spalvų spektro, kad sukurtų vizualiai ramią ir konfortišką atmosferą, pavyzdžiui viešbučiams, spa salonams, sveikatingumo centrams.

Actiflex danga įrengiama ant lygių juodgrindžių arba jau esančių grindų.

Actiflex Stadium

BOEN Actiflex Stadium

BOEN Actiflex kataloge

BOFLEX

Esminiai privalumai

 • Progresyvi smūgių amortizacija.
 • Praktiškai neribotos apkrovos.
 • Puikios eksplotacinės savybės.
 • Grindų aukštis 28mm (Boflex Stadium) / 30 mm (Boflex Olympia).

Premium klasės sportinės grindys su progresyvia smūgių amortizacija didelėms apkrovoms. Sportinės grindys Boflex tai unikalus medžiagos su integruota smūgių amortizacija ir konstrukcijos galinčios atlaikyti beveik neribotas apkrovas derinys. Tokia grindų dangos sistema idealiai tinka universalioms sportinėms aikštelėms (pavyzdžiui mokyklos sporto salei) ir didelėms sporto arenoms. Jos eksplotacinės charakteristikos, standumas, sukibimas, vienodai tinka suaugusių ir vaikų auditorijai. Net atitarnavusios 20 metų Boen sportinės grindys išsaugo visas savo savybes.

Pagal bandymų rezultatus, kuriuos atliko SINTEF(ankstesnis pavadinimas- Norvegijos mokslinis tyrimo statybos institutas), grindys Boflex lenkia savo charakteristikomis visus konkurentus ir turi puikias eksplotacines savybes, užtikrinančias vaikų ir suaugusių sanarių apsaugą nuo smūgių apkrovų poveikio.

Dėka įpatingai mažo aukščio ši danga puikiai tinka sporto salių modernizacijos projektams. Tinka šildomoms grindims, atlaiko judančių objektų apkrovas, gali turėti tiek medinį, tiek elastinį paviršių (Boflex Champion).

Pagal minėtus bandymus, įpatingo putų pagrindo kurio suspaudimas niekada neviršija 50% dėka sistema pajėgi atlaikyti praktiškai neribotas apkrovas. 

Boflex danga įrengiama ant lygių juodgrindžių arba jau esančių grindų.

Boflex Stadium

BOEN Boflex Stadium

Boflex Olympia

BOEN Boflex Olympia

Boflex Champion

BOEN Boflex Champion

Boen Boflex kataloge

ARENAFLEX

Esminiai privalumai

 • Ideali ant nelygaus pagrindo.
 • Paprasta naudoti.
 • • Tinka šildomos grindims ir izoliacijai.
 • Grindų aukštis 75-145 mm (Arenaflex Elevation Stadium) / 73-143 (Arenaflex Elevation Olympia).

Grindų danga Arenaflex sukurta patalpoms su skirtingu statybiniu aukščiu ir nelygiu pagrindu. Šiose elastinėse sportinėse grindyse dera standumas ir komfortas, tai daro jas universalias sportinėms salėms ir didelėms arenoms.

Arenaflex Elevation System – tai atsparios medinės grindys įrengiamos ant labai stiptios atramų sistemos. Su jomis be problemų galima naudoti izoliacines ir šildomų grindų sistemas.

Arenaflex tinka tiek naujoms konstrukcijoms, tiek ir atsinaujinimui bei remontui, nes nereikalingas išlyginamasis sluoksnis ir tai stipriai sutrumpina įrengimo laiką. Arenaflex paprasta naudojimui ir transportavimui sistema pristatoma patogiame fiksuotame formate.

Arenaflex Flexbat System grindų aukštis 69-81mm (Arenaflex Flexbat Stadium) arba 67-79 mm (Arenaflex Flexbat Olympia). Lentelės Arenaflex Stadium arba Olympia klojamos ant Boen Flexbat Battens – tai skersiniai su guminėmis tarpinėmis, užtikrinančiomis deformaciją ir amortizaciją būtiną norint atitikti EN14904 standartą.

Arenaflex Elevation Stadium

BOEN Arenaflex Elevation Stadium

Arenaflex Elevation Olympia

BOEN Arenaflex Elevation Olympia

Arenaflex Flexbat Stadium

BOEN Arenaflex Flexbat Stadium

Arenaflex Flexbat Stadium

BOEN Arenaflex Flexbat Stadium


ELASTFLEX

Esminiai privalumai

 • Mažas statybinis aukštis.
 • Geras garso sugeriamumas.
 • Idealu didelėms patalpoms.
 • Grindų aukštis 38 mm (Elastflex Stadium) / 50 mm (Elastflex Olympia).
 • Konstrukcijos Elastflex Champion 33 mm.

Elastflex – Elastflex pusiau elastinės grindys universaliam naudojimui. Elastingas sluoksnis ir apkrovų paskirstymo sluoksnis iš faneros daro jas ideliu sprendimu montuoti kelių tūkstančių kvadratinių metrų ploto arenose ir aikštelėse.

Elastflex Elastflex užtikrina mažą statybinį grindų aukštį. Priklausomai nuo Jūsų poreikių galite pasirinkti reikiamą viršutinio sluoksnio storį. Šios grindys puikiai sugeria garsą. Elastflex siūlo platų spalvų pasirinkimą, be to Champion versijoje jos gali būti dengiamos skirtingomis elastinėmis dangomis.

Elastflex danga įrengiama ant lygių juodgrindžių arba jau esančių grindų.

Elastflex Stadium

BOEN Elastflex Stadium

Elastflex Olympia

BOEN Elastflex Olympia

Elastflex Champion

BOEN Elastflex Champion


SINGLEFLEX

Esminiai privalumai

 • Idealiai tinka skvošo kortams.
 • Išlyginimo galimybės.
 • Grindų aukštis 66 mm (Singleflex Stadium) / 73 mm (Singleflex Olympia).
 • Konstrukcijos aukštis SIngleflex Athletic 68 mm.

Kai reikia išlyginti skirtingo aukščio grindis, Singleflex danga puikus sprendimas. Ji sukurta specialiai grindims turinčioms skirtingą statybinį aukštį su nelygiomis juodgrindėmis. Platus spalvų pasirinkimas užtikrina funkcionalumo ir puikios išvaizdos derinį.

Singleflex - tai sportinių grindų sistema su gražiu natūraliu viršutiniu kietmedžio sluoksniu. Versijoje Athletic viršutinis sluoksnis gali būti iš elastinės dangos.

Singleflex atitinka Pasaulinės skvošo federacijos reikalavimus ir puikiai tinka skvošo kortams. Grindų sistema iš kietmedžio užtikrina standumo ir sukibimo kombinaciją kas padeda sumažinti apkrovas sportininkų kūnams.

Singleflex Stadium

BOEN Singleflex Stadium

Singleflex Olympia

BOEN Singleflex Olympia

Singleflex Athletic

BOEN Singleflex Champion


Paviršiai

Grindys Boen Sport gali turėti medinį arba elastinį viršutinį sluoksnį.

Mediniam viršutiniam sluoksniui naudojamas ąžuolas, uosis, bukas arba klevas. 

Viršutinio sluoksnio apdirbimas

 • Sportinis lakasT79 su lengvo papildomų apsauginių sluoksnių naudojimo formule.
 • Skvoš-finiš – gamyklinis grublėtas paviršius naudojamas visose Stadium sistemose iš ąžuolo, uosio ir buko. Vienas grunto ir du galutinio padengimo sluoksniai su grublėtumu 60 optimaliam sukibimui, būtinam skvošo žaidimui.
 • Papildomas spalvų pasirinkimas galimas kaikurioms sportinėms Boen sistemoms. Patikslinkite informaciją pas Openini konsultantus.


Liko klausimų? Skambinkite!

Konsultacija ir matavimai-nemokamai.

+370 (670) 64441

22.01.2019 16:37:31
1621