Studio Moods – vinilinių grindų kolekcija

Studio Moods – tai modulinės vinilinės grindys, kurias gamina Belgijos įmonė IVC Group. Derinkite formas ir spalvas, kurkite savo raštus ir gaukite išskirtines grindis pagal savo sukurta dizainą. Arba pasirinkite iš 90 gamykloje paruoštų variantų.

Jei ant grindų norite matyti kažka šiek tiek įdomesnio nei medžio ir akmens tekstūros stačiakampės arba kvadratinės plytelės, peržiūrėkite Studio Moods vinilines grindis. Ši grindų danga leidžia būti kūrybingam ir sukurti kažką unikalaus.

Kas yra Studio Moods?

Studio Moods – tai 9 plytelių formatai, kurie gali būti skirtingu dekoru pagal jūsų pasirinkimą.

Pasirinkto formato ir spalvos plytelės sujungiamos į raštą. Gamykla siūlo 12 raštų: Wicker, Chevron, Triangle, Vortex, Mesh, Hexagon, Big Hexagon, Arrow, Diamond, Big Diamond, Pepper ir Herringbone.

Plytelių dekorus ir raštus galima pasirinkti iš galimų variantų.

Greičiausias sprendimas

Siekdama supaprastinti pasirinkimą, gamykla siūlo jau paruoštus grindų šablonus. Tai patogiausias ir greičiausias būdas užsisakyti modernią ir neįprastą grindų dangą. Mūsų svetainėje pateikiama 90 paruoštų variantų – rinkitės!

Eiti į katalogą

Individualus dizainas pagal užsakymą

Jei norite kažko unikalaus, galite sukurti savo grindų dizainą 3 veiksmais:

  1. išsirinkite plytelių formą,
  2. sukurkite raštą,
  3. išsirinkite spalvą.

Individualiems projektams galite pasirinkti bet kurį iš Moduleo Impressive, Moduleo Tiles ir Moduleo Wood vinilinių grindų dekorų, iš viso 126 variantai! Minimalus užsakymas – 75 m².

Baigto projekto pavyzdys – Roermond viešbutis Nyderlanduose. Trijose konferencijų salėse yra dizainerio Ferano Thomasseno pagal užsakymą pagamintos Studio Moods vinilinės grindys.

Studio Moods kolekcija laimėjo Red Dot Design Award 2021 apdovanojimą. Tai "Oskaras" dizaino pasaulyje. Tarptautinė žiuri Studio Moods apdovanojimą skyrė už kūrybiškumą ir novatoriškumą, už interjero išvaizdos transformavimą ir galimybę sukurti išskirtines grindis.

Studio Moods kolekcija laimėjo Red Dot Design Award 2021 apdovanojimą

Mėgaukitės laisve kurdami savo grindis su Studio Moods vinilinėmis grindimis!

Atvykite į saloną apžiūrėti pavyzdžių gyvai ir išsirinkti grindų dangą. Jei turite klausimų, mielai į juos atsakysime.

Vinilinės Studio Moods grindys interjere

15.11.2021 10:37:22
2180
Taip pat skaitykite