Naujos Dickson pintos vinilinės grindų kolekcijos

Pristatome jums atnaujintą prancūzų fabriko Dickson pintų vinilinių grindų asortimentą: platų spalvų asortimentą, formų įvairovę ir nesikeičianti funkcionalumą. Ši grindų danga puikiai savyje derina vinilinių grindų patvarumą ir paprastą priežiūrą su tradicinių kilimų estetika, komfortu ir tekstūra.

Stilingas dizainas

Naujas Dickson – tai 8 įdomios kolekcijos, kurių tekstūros primena natūralias medžiagas, ir originali paletė nuo ramios iki sodrios ir ryškios spalvos.

Patogus formatas

Biuro, viešbučio ar gyvenamojo namo pastatas: kiekviena erdvė yra unikali. Kaip ir jūsų dekoro pasirinkimas.

Kiekvieną Dickson vinilinių grindų dekorą galima užsisakyti ritiniuose arba išsirinkti iš įvairių formų plytelių: kvadrato, stačiakampio, trikampio, šešiakampio ir dar daugiau.

Dėl šios įvairovės dangą galima «pritaikyti» prie individualių kambario parametrų.

Suderinamos formos

Formos, kurių negalima derinti tarpusavyje

Funkcionalumas

Dickson pintų vinilinių grindų dangos yra ne tik gražios, bet ir patvarios bei patogios.


Patvarus dėvėjimas – tinka komercinėms patalpoms su sunkiomis sąlygomis. Visos kolekcijos priklauso 33-čiai grindų klasei, skirtai intensyviam naudojimui viešbučiuose, biuruose, kavinėse, parduotuvėse ir kitose patalpose.


Ekologiškumas - Dickson vinilinės grindys neturi kenksmingų ftalatų ir plastifikatorių ir palaiko gerą oro kokybę patalpose. Patvirtinimas - «FlooreScore» aplinkos apsaugos sertifikatas.


Gera garso izoliacija - Soundguard technologija. Visose Dickson viniliniuose grindyse yra speciali garso izoliacija, kuri efektyviai sugeria išorinį triukšmą ir žymiai slopina smūgio triukšmą.

Akustinis komfortas yra gyvybiškai svarbus žmogaus gerovei, todėl jis yra idealus produktas biurams ir viešbučiams.


Atsparios ugniai - Dickson grindys buvo sėkmingai išbandytos ir sertifikuotos pagal Europos (EN 13501-1) ir Amerikos (ASTM E 648) priešgaisrinės saugos standartus.Lengva priežiūra. Nepaisant to, kad pynimas sukuria tam tikrą reljefą, unikali Dickson gamybos technologija garantuoja visišką atsparumą drėgmei, dulkėms ir nešvarumams. Metmenų ir ataudų siūlai yra lituojami vienas su kitu ir klijuojami prie pagrindo, kol dar karšti - tai pašalina nešvarumų ir skysčio patekimo galimybes tarp pluoštų, jie lieka ant paviršiaus. Todėl net užsispyrusias kavos ar vyno dėmes lengva pašalinti.


Pintos vinilinės grindys yra higieniškos, atsparios puvimui, pelėsiui bei pasižymi antibakterinėmis savybėmis.

Dangos valymas užima minimalų laiką. Kaip įprastos vinilinės grindys ar plytelės, užtenka išsiurbti ir nuplauti šiltu vandeniu su neutraliu plovikliu.


Su kraštais, kurie pjovimo metu neišsipyna. FrayGuard technologija garantuoja pynimo stabilumą ir lygų kraštą nepriekaištingam stiliui.


Dickson 15 metų garantija patvirtina puikią gaminio kokybę ir suteikia ramybę renkantis grindis.

Ateikite į saloną arba išsirinkite Dickson pintų vinilinių grindų dangą internetu.

Į katalogą

29.07.2020 11:45:17
3224
Taip pat skaitykite