Openini parodoje ARCHZONA spalio 3-5 dienomis

2019 metų spalio 3-5 dienomis Vilniuje vyks profesionali paroda architektams ir dizaineriams — ARCHZONA.

Paroda ARCHZONA organizuojama kaip tarptautinės parodos FURNITURE INTERIOR DESIGN 2019, skirtos supažindinti ir pritraukti į vieną vietą dizainerius architektus ir gamintojus, dalis. Galėsite pamatyti geriausių Europos gamintojų tiek gyvenamojo tiek ir komercinio dizaino naujausių trendų ir produktų prezentacijas.

Renginio akimirkos 2018

Openini parodoje pristato įdomiausias grindų dangų kolekcijas.

  • Parketlentes Boen su unikaliu ultramatiniu padengimu Live Pure, apjungiančiu lako ir alyvos privalumus. Taip pat naujus angliškos eglutės formatus ir šiuolaikinį klasikinio rašto variantą su užraktu klojimui be klijų.
  • Parketines grindis Coswick su didelėmis galimybėmis dizaineriams ir architektams, kurias suteikia mozaikų kolekcija. Į ją įeina: prancūziška eglutė, angliška eglutė, modulinis parketas su jau išbaigtais raštais. Ir kolekcija Parketri, kur galima sukurti raštą iš esamų elementų. Visa tai įvairių atspalvių, skirtingų dydžių ir su skirtingais padengimais.
  • Šiuolaikinės vinilinės grindys: prncūzų gamintojo Dickson pintas vinilas ir dizaineriška belgų gamintojo Moduleo Moods kolekcija.

O svarbiausia — parodoje mes parodysime grindų pasirinkimo sistemą virtualioje realybėje! Užsidedate VR akinius ir matote kaip atrodo jums patikusios grindys patalpoje. Tai ne šiaip paveikslėlis, Jūs galite pasivaikščioti po butą, kuriame suklotos grindys, kurias Jūs išsirinkote.

Grindų pasirinkimo virtualioje realybėje

Paroda FURNITURE INTERIOR DESIGN visuomet stebina naujausiomis tendencijomis ir inovacijomis baldų ir interjero dizaino srityje. Tai viena iš didžiausių baldų, interjero ir dizaino parodų Pabaltijyje. Kasdien apie 200 tarptautinių eksponentų pristato savo produkciją. 2018 metais parodą aplankė apie 23000 lankytojų.

Laukiame ARCHZONOJE

2019 spalio 03-05
Lietuvos Parodų ir kongresų centras LITEXPO. 1 salė, 18 vieta
Laisvės pr. 5, Vilnius
Renginio tinklapis: http://www.archzona.lt/

26.09.2019 14:30:17
2313
Taip pat skaitykite