Kaip pašalinti parketlentės pažeidimus

Parketlentė – graži ir patvari grindų danga, tačiau kartais kyla nesklandumų. Pavyzdžiui, netyčia galite numesti ką nors sunkaus ar aštraus, nesėkmingai perstatyti baldus arba skubant praeiti su aukštakulniais per grindis. Rezultatas – įbrėžimas.

Bet tai neturėtų jūsų sutrikdyti. Juk natūralaus medžio grindų grožis yra tas, kad jas galima suremontuoti vietoje ir nereikia keisti visų grindų. Gamintojai siūlo rinkinius ir įrankius restauravimui - galite juos naudoti patys arba pakviesti meistrą. Žinoma, vargu ar galėsite patys pakeisti visą lentą, tačiau visiškai pašalinti nedidelį įbrėžimą tikrai pavyktų.

Pažeistų parketlenčių, padengtų alyva ar vašku, remonto rinkinys

Tokių rinkinių pagalba įbrėžimo pašalinimas yra paprastas ir patogus. Kad įsitikintumėte, pateikiame Boen ir Coswick gamyklų specialistų parengtus vaizdo įrašus. Tai yra trumpi mokomieji vaizdo įrašai, rodantys, kaip pataisyti įbrėžimus ant alyvuotos ar lakuotos parketlentės, taip pat kaip pakeisti vieną lentą.

Parketlentės restauravimas

Bet kuri grindų danga gali būti pažeista, tačiau jos atstatyti vietoje ne visada yra įmanoma. Taigi nebijokite rinkti parketlentės, kadangi tai graži, natūrali grindų danga, kurią galima restauruoti ir prailginti eksploatavimo laiką.

Priemones restauracijai galite užsisakyti mūsų salone. Arba patikėkite parketlenčių remontą profesionalams: meistras padarys viską, kad jūsų parketlentės būtų kaip naujos.

23.11.2020 15:50:43
7197
Taip pat skaitykite